Hakkımızda

Bizi tanıyın.

1. Kimiz?

GalaxyShell İnternet Hizmetleri ; 2009 yılında kurumsal ve bireysel internet hizmetleri faliyetlerini müşterileri ile buluşturabilmek ve müşterilerine güvenilir bir hizmet çatısı oluşturabilmek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze bir çok hizmet geçmişi ile müşterilerine kesintisiz, samimi ve güler yüzlü internet hizmetleri sağlamak ve müşteri memnuniyetine önem göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin her zaman ihtiyaçlarının en doğrusunu ve en ekonomik çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

GalaxyShell İnternet Hizmetleri ; İnternet hizmetleri Ekibi Olarak İnternet hizmetlerinin öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.(www.galaxyshell.com).

Vizyonumuz;

Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

Misyonumuz;

Internet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.

Politikamız;

Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

1- Sunduğumuz Çözümler Nelerdir?

Barındırma Hizmeti;

Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan kayıt işlemlerini, Linux web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini Windows Hosting ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri;

İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Copyright © 2009 - 2022 Galaxy Shell İnternet Teknolojileri Tüm Hakları Saklıdır