KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2008 yılında Antalya'da kurulan Galaxy Shell kurulduğu günden itibaren web hosting , bayi hosting , sanal sunucu , kiralık sunucu ve barındırma gibi hizmetlerle hizmetlerine aralıksız devam etmiştir. Başlangıçtan günümüze bireysel ve kurumsal olmak üzere müşterilerine istekleri doğrultusunda hizmet sağlamıştır. Artık internet sektörünün bilinen bir yüzü olarak yeni müşterilerine güven sağlamaktadır. 10 Seneyi aşkın bilgi ve deneyim ile çözüm ortaklarına bağlı kalmadan kendi çözmlemesini yaparak her zaman müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

Vizyonumuz

Kaliteden ödün vermeksizin müşterilerimize gerek yurt içi gerek yurt dışı olmak üzere en güvenilir hizmeti sağlayabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmak. Sekötürün en önemli Türk markalarından biri olabilmek ve bunun gururunu yaşayıp yaşatmak için hızla ileri adımlar atmak. GalaxyShell; "Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak" olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.

Misyonumuz

İnternet hizmetleri ve bilişim sektöründe kişilerin veya kurumların ihtiyaçlarını netleştirmek ve onlara kolaylık sağlamak. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile müşteri memnuniyetine odaklı, projeler geliştirmek ve kişi veya kuruluşlara farkındalık yaratarak sunmak. Gelişen teknolojilere uyum halinde yeniliklere açık olmak ve bu yenilikçi teknolojiyi müşterilere en iyi şekilde sağlamak. İş ortaklığı ile kişi veya kurumlarla daha uzun vadade iş birliği sağlamak.Datacenter'dan Kareler

Powered by WHMCompleteSolution

Müşteri Girişi